Květen 2013

Asi jsem se zamilovala

13. května 2013 v 21:18 Příběhy-Stela
Včera jsem byla se Sárou na té taneční soutěži.Bylo to tam super, plno pěkných tanečních choreografií i samotných tanečnic i tanečníků. Sice Viky nevyhrála, byla nějak osmá z třiceti účastníků, ale i tak byla super. Po zkončení soutěže jsme šli do nějaké pizzerky, aby jsme někde strávili čas než nám dojede autobus. Společně s náma tam šli ješě nějaké Vikiny kámošky a ještě nějací kluci kteří tam taky vystupovali. Jména všech těch lidí si už nepamatuji, lítaly kolem mě jako na kolotoči, ale jedno jsem si zapamatovala přesně. Měl takové hnědé vlasy, krásné zelené oči a nádherný úsměv. Jmenoval se Petr( stejně jako můj bráška). Mohlo mu být tak šestnáct, na víc nevypadal. Hodně se zapojoval do hovoru kolem stolu a hodně se smál, zato já jsem se nezmhla ani na slovo, protože jsem na něj celou dobu hleděla div ne s otevřenou pusou. Probudila jsem se až do mě Sára drcla: " Co je, Steli, nechutná ti nebo co ?", "ale ne, jen jsem trochu unavená" odpověděla jsem a dojedla poslední kousek své pizzy. Celou tu dobu před usnutím jsem na něho musela myslet a představovala si, jaké by to bylo kdyby by byl můj kluk. Dnes ve škole jsem se také nemohla soustředit, myšlenkami pořád u Petra. Taky jsem za to doplatila , protože když se mě učitelka dějepisu zeptala, v kterých letech vládla Marie Terezie, automaticky jsem jí řekla dnešní datum a tím nejen že jsem získala pětku, ale taky byla obdařena výbuchem smíchu. Když se mě Sára po škole zeptala, co se o se mnou děje, odpověděla jsem jen pokrčením rameny, řekla "ahoj zítra" a šla domů.

Něco o mě

11. května 2013 v 20:02 Diary
Takže :D Jmeuji se Adéla a je mi 14 ;) Mezi mé zájmy patří: Čtení, někdy i psaní, tanec, ruční práce, a ráda i fotím ( později sem dám možná nějaké fotky). Protože má rubrika název DIARY, budu sem občas psát něco o sobě atd..:) Taky jsem teď začala psát příběhy o Stele, tak tedy doufám, že budou líbivé...( cca na kažý měsíc jiný příběh). No tak to je asi prozatím vše co bych chtěla napsat ;)

Na procházce

11. května 2013 v 10:53 Příběhy-Stela
Jsem zpátky, ale jenom na chvíli :) Právě jsem dorazila s naším psem Kenem domů, ale spíchám, musím vařit oběd, protože rodiče dnes nejsou doma , jeli k nějakým známým nebo co. Když jsem byla se psem v parku, potkala jsem tam nějakého kluka, který byl strašně hezký . Ale protože on si mě vůbec nevšímal, šla jsem dál. Po cestě domů jsem o něm dost přemýšlela, protože mi přiadal povědomý. Ale co, stejnak mohl být ode mě tak o tři roky starší. A teď na něj už nemyslím vůbec, protože už vážně nemám čas. "Stelo !" volá mě bratříček , " Sára je tu ! " No, tak já jdu teda za ní, něco uvařit a teda asi fakt až v pondělí :) Ahoj !...:)
-----------------------------------------------
Příběh i postavy jsou vymšlené ! :)

koment prosím ;))

11. května 2013 v 9:54
Pokud by se vám moje příběhy o Stele líbily, prosím komentujte, bude mi to dodávat inspirace k dalšímu psaní ;) Díky ;))

Seznámení

11. května 2013 v 9:48 Příběhy-Stela
Takže, jmenuji se Stela a je mi 15 let. Takové ty řeči jako jak vypadám, kolik vážím atd jsou takové nezajímavé, tak jako já, a proto vás s nimi seznamovat nebudu. Skoro každou holku zajímá, jestli má ta druhá nějakého kluka. Já jasně že nemám.(!!!) Ale zato mám úplně tu nejúžasnější kamarádku Sáru. Vždy mi poradí, někdy i pomůže, a zažíváme spolu spoustu legrace(někdy vám o ní napíšu). Také mám dva sourozence, Dana a Petra, o tři roky starší bráchy, a to ke všemu dvojčata !! Je to s nimi k nevydržení, ale i tak jsou někdy docela fajn :). Teď je sobota a já se dost nudím, a to už od sedmi ráno ! A to jenom skrze našeho Danečka, který se rozhodl jít na ryby. A protože je to prostě Dan, je velice hlučný, a že mě tím jeho hledáním někde ztracených návnad vzbudil, ho vůbec nezajímá. No a tak už od sedmi sedím u počítače, chatuju se Sárou a nudím se. Zítra jedu se Stelou na taneční soutěž. Ne že bych soutěžila, to ne, ale jdeme podpořit Sárininu sestřenici Viki, která tam bude vystupovat. A po té soutěži půjdeme do jedné pizzerie, kde se máme setkat s nějakými....Ale ne ! Proč ten pes pořád tak škrabe na dveře?! Asi potřebuje vyvenčit.Tak já jdu s ním na procházku, a zbytek vám dovyprávím asi až někdy jindy, protože nemám vůbec čas. Tak zatím čau ! ;)
-------------------------------------------------------
Celý příběh i postavy jsou vymyšlené ! ;)

Nový blog

11. května 2013 v 9:20
Ahoj ! ;) Tenhle blog jsem se rozhodla založit z toho důvodu, že se velice často nudím.. :D A tak tu najdete plno článků, obrázků a mnoho dalších ;) Tak teda doufám, že se vám tu bude líbit ;))